Lampa czołowa BEZPRZEWODOWA LED SSL 5500

Sunoptics USA

System z serii LED SSL 5500 amerykańskiego lidera systemów oświetleniowych jest najnowszą, ekonomiczną alternatywą, dedykowaną operatorom, dla których swoboda ruchów i brak „okablowania” jest priorytetem równie ważnym, jak wciąż doskonała jakość światła i wygoda użytkowania (lekkość czepca).


Model ten daje możliwość ustawienia JEDNOLITEJ plamki świetlnej 20mm – 110mm o mocy 30.000 LUX przy dystansie 40cm od pola operacyjnego.


Przy pełnej mocy akumulatory wystarczają na 4h pracy operatora, przy czym przy połowie mocy czas ten wzrasta aż do 8 godzin. Czas ładowania lampy wynosi ok. 4h do pełnego naładowania.


Lampa jest zakwalifikowana jako produkt Klasy I wg.  FDA


 

TITAN SUNOPTICS. NAJLEPSZA JAKOŚĆ ŚWIATŁA W TWOJEJ KLINICE

POZNAJ NAS BLIŻEJ

ŁATWOŚĆ TRANSPORTU

System jest kompaktowy, odporny na uszkodzenia mechaniczne.

W zestawie dostarczana jest solidna torba zabezpieczająca system podczas transportu.

CZEPEK RCS

Systemy Sunoptics są obecnie najchętniej kupowanym systemem nie tylko ze względu
na zaawansowaną technologię i jakość światła, ale także na wygodę pracy chirurga – czepek jest niezwykle lekki i profilowany w taki sposób, że utrzymuje się w żądanej pozycji bez odczuwania dyskomfortu uciskowego przy wielogodzinnych procedurach.

EKONOMIA

Systemy LED  firmy Sunoptics są bardzo trwałe w eksploatacji (50.000 godzin pracy). Producent udziela 3-letniej gwarancji na system oraz 1-roczną gwarancje na baterie.