Lampa czołowa bateryjna LED SSL 9500

Sunoptics USA

System z serii LED SSL 9500 amerykańskiego lidera systemów oświetleniowych to V już generacja lamp o zasilaniu bateryjnym najwyższej jakości oraz tanich kosztach eksploatacji. Żywotność lampy wynosi > 50.000 godzin pracy.


Model ten jest unikatowy pod względem parametrów użytkowych: daje bowiem możliwość ustawienia JEDNOLITEJ plamki świetlnej o mocy aż 70.000 LUX przy dystansie 40cm od pola operacyjnego o średnicy w granicach 20mm-110mm pozostawiając konkurencję daleko za sobą!


ZAPRASZAMY DO POBRANIA BROSZURY INFORMACYJNEJ:

POBIERZ TUTAJ: PORÓWNANIE Z INTEGRA LED

TITAN SUNOPTICS. NAJLEPSZA JAKOŚĆ ŚWIATŁA W TWOJEJ KLINICE

POZNAJ NAS BLIŻEJ

ZASILANIE BATERYJNE

Wraz z lampą na wyposażeniu są 2 lub 4 baterie o całkowitym czasie ładowania 3,5h.Każda z baterii daje możliwość pracy operatora do 5h przy założeniu wykorzystania 50% mocy maksymalnej, co jest optymalnym i zalecanym ustawieniem systemu.

W zestawie dostarczana jest ładowarka dwustanowiskowa oraz pasek do ulokowania baterii pod fartuchem chirurgicznym. SSL 9000-II posiada także nowy, bardziej skuteczny system chłodzenia.

CZEPEK RCS

Systemy Sunoptics są obecnie najchętniej kupowanym systemem nie tylko ze względu
na zaawansowaną technologię i jakość światła, ale także na wygodę pracy chirurga – czepek jest niezwykle lekki i profilowany w taki sposób, że utrzymuje się w żądanej pozycji bez odczuwania dyskomfortu uciskowego przy wielogodzinnych procedurach.

EKONOMIA

Systemy bateryjne LED  są bardzo trwałe w eksploatacji. W przeciwieństwie do systemów ksenon producent gwarantuje żywotność LED do 30.000 godzin pracy i udziela 3-letniej gwarancji na system oraz 1-roczną gwarancje na baterie.