NARZĘDZIA CHIRURGICZNE

ASANUS GmbH

Wysokospecjalistyczne narzędzia chirurgiczne niemieckiego producenta ASANUS GmbH produkowane są na terenie Niemiec z najlepszych surowców wydobywanych głównie w Europie. Dewizą firmy Asanus jest dbałość o wysoką jakość wyrobów  i ich niezawodność poprzez stosowanie najlepszych materiałów oraz ich precyzyjną obróbkę.OPATENTOWANY TYTANIT

Jako jedyny producent na świecie Asanus GmbH posiada w swojej ofercie narzędzia wyprodukowane z Tytanitu®  – opatentowanego, supermocnego i wytrzymałego stopu metalu o zwiększonej twardości (80HRC) z 3-letnią gwarancją na nie-tępienie się.  Dodatkowym atutem Tytanitu® jest jego wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz kwaśne środowisko. Ze względu na swoje właściwości fizyczne Tytanit® wykorzystywany jest do produkcji nożyczek oraz imadeł.

ASANUS. NAJWYŻSZA JAKOŚĆ. NIEMIECKA PRECYZJA.

POZNAJ NAS BLIŻEJ

TESTY PRÓBNE TRWAJĄ U NAS 4 TYGODNIE!

Obecnie w portfolio firmy znajduje się ponad 50. 000 rodzajów narzędzi i kontenerów do sterylizacji w raz z akcesoriami jak maty silikonowe, filtry i kosze.  Serdecznie zachęcamy do przetestowania narzędzi Asanus® w warunkach operatywy. Bardzo chętnie stworzymy dla Państwa oczekiwany zestaw i przekażemy na kilkutygodniowe testy w celu weryfikacji najwyższej jakości.