ABLACJA TORAKOSKOPOWA COBRA FUSION

ATRICURE

Atricure Inc. jako jedyna firma na świecie, specjalizuje się w dziedzinie systemów ablacyjnych do kardiochirurgicznego, w pełni mini-inwazyjnego leczenia migotania przedsionków.

SYSTEM

System FUSION amerykańskiej firmy Atricure to najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenie na rynku do wykonywania ablacji z zastosowaniem jednostronnego cięcia mini-inwazyjnego (lub przy użyciu portów) z doskonałym wynikiem klinicznym, nawet u pacjentów z wieloletnim, przetrwalonym migotaniem przedsionków.

EFEKTYWNOŚĆ

Efektywność systemu jest gwarantowana przez platformę konwertującą energię mono i bipolarną w dowolnej kolejności i dającą możliwość utworzenia w pełni przezściennej blizny przy jednoczesnej kontroli dystrybucji mocy i temperatury – urządzenie wyposażone w system TCRF.

JEDNORAZOWY PROWADNIK MAGNETYCZNY UŁATWIA WPROWADZENIE

Elektroda epikardialna jest złożona z 6 elementów czynnych (każdy z podwójnym czujnikiem temperatury) o długości 150mm i jest zintegrowana ze stabilizatorem podciśnieniowym umożliwiającym pełne odizolowanie tkanki od cyrkulującej krwi, zwiększając tym samym szanse na powodzenie procedury.

ATRICURE. TWÓJ PARTNER W LECZENIU UTRAWALONEGO & NAPADOWEGO MIGOTANIA PRZEDSIONKÓW

POZNAJ NAS BLIŻEJ

ZASADA DZIAŁANIA SYSTEMU COBRA FUSION

Zabieg COBRA FUSION