Lampa czołowa KSENON 450/350/180

Sunoptics USA

Oddajemy w Państwa ręce szeroką gamę asortymentu amerykańskiej firmy Sunoptics – obecnego, nowego lidera w zakresie lamp czołowych na świecie. System z serii TITAN to generator o światle ksenonowym, które jako jedyne sztuczne źródło światła oddaje barwy zbliżone do barw widzianych w świetle dziennym; Lampa nie generuje żółtej poświaty jak halogen, czy błękitnej – jak  metalohalogen. Ma to gromne znaczenie przy ocenie ukrwienia narządów i utlenowania krwi.


Seria TITAN jest dostępna w trzech wariantach: unikatowej 400W (jedyny system na rynku o tak wysokiej mocy) oraz 300W i  180W, zatem pokrywa potrzeby zarówno lekarzy rodzinnych i stotomatologów jak i specjalistów z dziedziny kardiochirurgii, czy neurochirurgii.

GENERATOR

Unikatowa budowa generatora umożliwia podłączenie wielu rozwiązań światłowodów i czepków innych producentów. Generator posiada podwójny system chłodzenia i gwarantuje 1.000h pracy żarówki ksenonowej. Duży ekran dotykowy umożliwia łatwy sposób regulacji natężenia światła.

 

 

CZEPEK RCS

Systemy Sunoptics są obecnie najchętniej kupowanym systemem nie tylko ze względu
na zaawansowaną technologię i jakość światła, ale także na wygodę pracy chirurga – czepek jest niezwykle lekki i profilowany w taki sposób, że utrzymuje się w żądanej pozycji bez odczuwania dyskomfortu uciskowego przy wielogodzinnych procedurach.

WAŻNE ASPEKTY SYSTEMU TITAN

System ksenon to jasne, białe światło o temperaturze 5.600 K.

Unikatowe rozwiązanie podłączenia światłowodu niweluje ryzyko zniszczenia mechanicznego włókien.

Do wyboru operatora pozostawiamy rodzaj i długość światłowodu.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA VIDEO Z SYSTEMU DO NAGRYWANIA HD SUNOPTICS

TITAN SUNOPTICS. NAJLEPSZA JAKOŚĆ ŚWIATŁA W TWOJEJ KLINICE

POZNAJ NAS BLIŻEJ