Lampa czołowa LED 4000/3000/2000

Sunoptics USA

System z serii LED 4000/3000/2000 amerykańskiego lidera systemów oświetleniowych to generatory najwyższej jakości o tanich kosztach eksploatacji.


Seria LED jest dostępna aż w trzech wariantach, w tym w unikatowej serii 4000 (to jedyny system na rynku o tak wysokiej mocy źródła LED) oraz 3000 & 2000 – dla mniej wymagających specjalizacji. Portfolio pokrywa tym samym potrzeby specjalistów z dziedziny kardiochirurgii i neurochirurgii jak i jest dostosowane do potrzeb lekarzy praktyk rodzinnych.

GENERATOR

Unikatowa budowa generatora umożliwia podłączenie wielu rozwiązań kabli i czepków innych producentów jak i może być wykorzystywany do procedur laparoskopowych.

Generator jest niezwykle cichy podczas pracy, specjalny wózek transportowy z zabezpieczeniem kół daje możliwość swobodnego przemieszczania systemu pomiędzy salami operacyjnymi.

CZEPEK RCS

Systemy Sunoptics są obecnie najchętniej kupowanym systemem nie tylko ze względu
na zaawansowaną technologię i jakość światła, ale także na wygodę pracy chirurga – czepek jest niezwykle lekki i profilowany w taki sposób, że utrzymuje się w żądanej pozycji bez odczuwania dyskomfortu uciskowego przy wielogodzinnych procedurach.

EKONOMIA

Systemy 4000/3000/2000 są bardzo trwałe w eksploatacji. W przeciwieństwie do systemów ksenon producent gwarantuje żywotność LED do 30.000 godzin.

Generator ulega automatycznemu wyłączeniu po wyjęciu kabla z aktywnego portu.

Tryb STAND-BY pomaga oszczędzać czas pracy systemu.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA VIDEO Z SYSTEMU DO NAGRYWANIA HD SUNOPTICS

TITAN SUNOPTICS. NAJLEPSZA JAKOŚĆ ŚWIATŁA W TWOJEJ KLINICE

POZNAJ NAS BLIŻEJ