STENTY PERYFERYJNE

QMEDICS

Szwajcarska firma Qmedics stworzyła innowacyjną linię produktów, które otwierają nowe spojrzenie na zabiegi peryferyjne, ODCHODZĄC OD ZASADY:  „ONE FITS ALL”. Prezentujemy nową generacją stentów nitinolowych o budowie otwarto-komórkowej, wycinanych w sposób laserowy, które w zależności od lokalizacji zmiany i stopnia jej kalcyfikacji są dobierane w celu optymalizacji skutecznego i długotrwałego leczenia pacjentów.

„EXIST”

Stenty z serii „EXIST” są dostępne w rozmiarach od 6mm do 10mm i długościach od 30mm do 200mm i są osadzone na multi-funkcyjnym, zbrojonym cewniku zakończonym rękojeścią (dostępna jest także wersje bez rękojeści – wg preferencji operatora). System jest kompatybilny z introducerami 6Fr oraz prowadnikami 0.035″.

Występują aż 3 długości użytkowe: 85mm/ 135mm oraz 175mm.

„FALCOR”

Stenty z serii „FALCOR” są dostępne w rozmiarach od 5mm do 8mm i długościach od 30mm do 200mm i są osadzone na multi-funkcyjnym, zbrojonym cewniku zakończonym rękojeścią (dostępna jest także wersje bez rękojeści – wg preferencji operatora). System jest kompatybilny z introducerami 5Fr oraz prowadnikami 0.018″.

Występują aż 3 długości użytkowe: 85mm/ 135mm oraz 175mm.

„DRACO”

Stenty z serii „DRACO” są dostępne w rozmiarach od 4mm do 7mm i długościach od 30mm do 200mm i są osadzone na multi-funkcyjnym, zbrojonym cewniku zakończonym rękojeścią (dostępna jest także wersje bez rękojeści – wg preferencji operatora). System jest kompatybilny z introducerami 4Fr oraz prowadnikami 0.018″.

Występują aż 3 długości użytkowe: 85mm/ 135mm oraz 175mm.

Qmedics, nowe podejście do zabiegów peryferyjnych

POZNAJ NAS BLIŻEJ

STENTY PULL - FLEX - TORQUE

Stenty z serii Pull/ Flex/ Torque pozwolą Ci na optymalizację wyników klinicznych w zależności od miejsca i stopnia kalcyfikacji zmiany naczyń peryferyjnych.


Stenty PULL gwarantują perfekcyjny balans pomiędzy rezystancją kompresyjną a deformacją podłużną w naczyniu. Są zatem dedykowane mało ruchliwym naczyniom z bardzo dużą lub dużą kalcyfikacją.


Stenty FLEX są dedykowane naczyniom o większej mobilności, średnio-skalcyfikowanych lub zmian kompleksowych, zapewniając doskonałą równowagę pomiędzy kompresją radialną stentu a deformacją związaną ze zginaniem naczynia podczas ruchów.


Nowa generacja stentów TORQUE , dostępna od 2019 roku, będzie dedykowana naczyniom o dużej skrętności i podatnych na dużą kompresję radialną. Dedykowane naczyniom         o średniej kalcyfikacji.