STABILIZATORY TKANKOWE & KONIUSZKOWE

TERUMO

Nowa, IV już generacja stabilizatorów i pozycjonerów japońskiej firmy Terumo odznacza się niezawodną stabilizacją w procedurach typu OFF-PUMP. Jest to jedyny system na świecie, który za pomocą wymiany tylko jednorazowych końcówek daje operatorowi możliwość błyskawicznej zamiany funkcji systemu.

RAMIĘ HERCULES – WYJĄTKOWY DESIGN

Unikatowy system firmy Terumo do zabiegów CABG, Endo-CAB jak i zabiegów zastawkowych  jest złożony z wielorazowego ramienia HERCULES (w dwóch wariantach do wyboru) oraz jednorazowych końcówek różnorodnego zastosowania. Tytanowe ramię HERCULES 3/360 gwarantuje pewną stabilizację pola operacyjnego i niezawodność podczas wielogodzinnych procedur kardiochirurgicznych.

TITAN & ATLAS

Stabilizatory tkankowe TITAN oraz pozycjonery ATLAS są wykonane z lekkich tworzyw sztucznych. Posiadają pamięć mechaniczną, stopka stabilizatora posiada elastyczne i ruchome przyssawki, dające się dowolnie kształtować. Pozycjonery posiadają dodatkową rotację, gwarantującą atraumatyczne ruchy przy koniuszku serca. Stabilizatory podłączone są do próżni z regulacją siły ssania do -400mmHg.

SYSTEM WIELU MOŻLIWOŚCI

Jako jedyne rozwiązanie na rynku HERCULES umożliwia szybkie przejście od zabiegu OFF-PUMP CABG do zabiegów zastawkowych, poprzez łatwą wymianę bezpośrednio w polu operacyjnym końcówki stabilizatora i pozycjonera na haki aortalne i mitralne bądź też na plastycznego „Asystenta” Terumo.

 

 

TERUMO. GWARANCJA NIEZAWODNOŚCI

POZNAJ NAS BLIŻEJ