OCHRONA JEST NAJWAŻNIEJSZA


Z faktu stale rosnącej ilości i złożoności zabiegów ablacji i implantacji urządzeń problem narażenia zawodowego na promieniowanie stał się niezwykle ważny. Według autorów licznych publikacji, ryzyko zachorowań na choroby nowotworowe wśród operatorów jest 10-krotnie wyższe od ryzyka osoby nie mającej kontaktu z   promieniowaniem w codziennej praktyce.


Dlatego też przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę we współpracy z firmą LEMERPAX, specjalizującą się w ochronie radiologicznej. Kabina CathPax AF to doskonałe rozwiązanie, które w pełni zabezpiecza operatora, w tym jego oczy i głowę. Kabina CathPax uwalnia od ciężkich ubrań protekcyjnych czy okularów. Użytkownicy sprzętu po 2 tygodniach stosowania kabiny w codziennej praktyce, nie zauważają już „szklanej przeszkody” między nimi a pacjentem.


Kabina CathPax jest przystosowana do większości Pracowni i ich wyposażenia. Możemy wybierać spośród modeli stojących i siedzących, w wersji jezdnej „adjustable” lub teleskopowej. Nasi eksperci dokonują szczegółowych pomiarów, umożliwiających dobranie najbardziej optymalnego modelu kabiny CathPax.


Serdecznie zachęcamy do prezentacji merytorycznej o ochronie radiologicznej jak i testów kabiny.


TWOJE BEZPIECZEŃSTWO JEST NAJWAŻNIEJSZE

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

ZOBACZ ZABIEG Z UŻYCIEM KABINY CATH-PAX AF:

SPRAWDŹ SPOSÓB NAKŁADANIA OBŁOŻENIA NA KABINĘ: