Lampa czołowa z systemem nagrywania w jakości FULL HD

Sunoptics USA

System TITAN Sunoptics to pierwsza prawdziwa kamera medyczna zawieszona na lampie czołowej operatora w technologii HD. Umożliwia nie tylko transmisję danych i nagrywanie filmów HD, ale także stanowi doskonałe źródło naukowe, także przy tworzeniu publikacji i multimedialnych prezentacji medycznych.


Obsługa systemu jest bardzo intuicyjna a na Sali Operacyjnej nie ma potrzeby skomplikowanego montażu ze zbędną ilością łączy. Całość sterowana za pomocą dotykowego tableta sprawia, że praca z systemem Sunoptics staję się prawdziwą przyjemnością. 

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA VIDEO Z SYSTEMU DO NAGRYWANIA HD SUNOPTICS

PRAWDZIWE FULL HD

Zapisywanie wideo w formacie WMV (Windows Media Video) wraz z możliwością edycji miniaturki filmu dla każdego zapisanego pliku; System umożliwia szybkie pobieranie filmów z twardego dysku lub jednego z 4 wbudowanych portów USB. Wbudowany port „Ethernet” pozwala na podłączenie urządzenia do systemu archiwizacyjnego systemu szpitalnego. Możliwość bezpośredniego podłączenia drukarki i wydruk zdjęć. System posiada aż  wyjścia S-Video umożliwiające przesyłania obrazu wideo w trybie „na żywo” z innych urządzeń lub kamer.

CZEPEK RCS

Systemy Sunoptics są obecnie najchętniej kupowanym systemem nie tylko ze względu na zaawansowaną technologię i jakość światła, ale także na wygodę pracy chirurga – czepek jest niezwykle lekki i profilowany w taki sposób, że utrzymuje się w żądanej pozycji bez odczuwania dyskomfortu uciskowego przy wielogodzinnych procedurach.

ŁATWOŚĆ OBSŁUGI

Zapomnij o skomplikowanym montażu systemu i jego obsłudze. W komplecie dostarczmy specjalny tablet do sterowania systemowego i ustawień obrazu. Sam montaż jest równie łatwy, jak wstawienie systemu czołowego na wózku na blok operacyjny.

TITAN SUNOPTICS. NAJLEPSZA JAKOŚĆ ŚWIATŁA W TWOJEJ KLINICE

POZNAJ NAS BLIŻEJ