LASER UROLOGICZNY

ROLLE & ROLLE

LASER DIODOWY III GENERACJI – ERASER O MOCY 150W


Laser umożliwia wykonywanie operacji nerek i przez-cewkowe resekcje gruczolaków oraz gruczolakoraków prostaty. Operacje te w odróżnieniu od tradycyjnych metod operacyjnych odbywają się przy pełnym ukrwieniu operowanego narządu dzięki czemu czas hospitalizacji i ryzyko powikłań zostają w znacznym stopniu zredukowane.


SYSTEM DZIAŁA NA ZASADZIE LASERA DIODOWEGO O UNIKATOWEJ DŁUGOŚCI FALI 1318 nm.


Zaprojektowano go specjalnie dla chirurgii organów silnie ukrwionych takich jak płuca, wątroba nerki oraz prostata. Ten wyjątkowy na skalę światową laser znacznie redukuje krwawienie i utratę zdrowej tkanki przy najtrudniejszych operacjach onkologicznych. Unikalna długość fali umożliwia precyzyjną resekcję tkanek przy jednoczesnej koagulacji – bez naruszania prawidłowych właściwości hemostatycznych i minimalnym zwęgleniu.


ZOBACZ ZABIEG ENAKLUACJI PROSTATY

ZOBACZ ZABIEG RESEKCJI GUZÓW NERKI

LASER O UNIKATOWYCH WŁAŚCIWOŚCIACH FIZYCZNYCH

Dzięki wysokiej ale nie zbyt silnej absorpcji w tkankach o wysokiej zawartości wody i silnym ukrwieniu, przy odpowiednim doborze parametrów, dochodzi do rozdziału ciepła różnicującego obszar cięcia i koagulacji. Umożliwia to przeprowadzanie resekcji głęboko w organach przy jednoczesnym uniknięciu silnego krwawienia. TAKICH WYNIKÓW NIE OSIĄGNĄŁ ŻADEN INNY LASER dostępny na rynku.