ABLACJA FULL MAZE IV

ATRICURE

Atricure jako jedyna firma na świecie, specjalizuje się w dziedzinie systemów ablacyjnych do kardiochirurgicznego, w pełni mini-inwazyjnego leczenia migotania przedsionków. Jednym z najskuteczniejszych rozwiązań w leczeniu AF jest wykonanie tzw. złotego standardu jaką jest Technika Maze IV; Atricure przy użyciu specjalistycznej platformy i zestawu elektrod mono i bipolarnych może zagwarantować swoim pacjentom największą skuteczność nawet przy utrwalonym migotaniu przedsionków z dostępu przez porty. Taka kombinacja gwarantuje nie tylko dużą szansę na całkowite wyleczenie, ale bardzo szybki powrót pacjentów do domu.

SYSTEM

System ORLab3 umożliwia wykrycie nieprawidłowości sygnałów elektrycznych podczas wykonywania zabiegów ablacji, umożliwiając również ich nagrywanie.

EFEKTYWNOŚĆ

Kardiochirurgiczny system CARTO wraz z zestawem elektrod ablacyjnych umożliwiają wykonanie w warunkach mini-inwazyjnego zabiegu procedury FULL MAZE IV.

RÓŻNORODNOŚĆ W WYBORZE ELEKTROD

Atricure oferuje aż kilkanaście rozwiązań w zakresie klemów bipolarnych oraz penów, dzięki czemu procedurę można dostosować nie tylko do warunków anatomicznych ale także preferencji operatora.

 

 

 

Zobacz procedurę ATRICURE  MAZE IV z narracją Dr. COX:

ATRICURE. TWÓJ PARTNER W LECZENIU UTRAWALONEGO & NAPADOWEGO MIGOTANIA PRZEDSIONKÓW

POZNAJ NAS BLIŻEJ